neděle 13. srpna 2017

OMAM - svět na talířiDnes pro Vás mám malou recenzi na jeden liberecký podnik, který je vcelku nový. Bistro vzniklo místo kebabu...hurááá, nemám ráda kebaby...protože když nevíte co si otevřít, otevřete kebab:-O


Najdete tu spoustu druhů kuchyní, ale převážně tu východní. Falafel, hummus, baba ganoush... nebo spoustu jiných dobrot. 


Pokaždé si vyberete a určitě pochutnáte. Jednou to může být polední menu, jednou burger anebo jen káva z místní pražírny Nordbeans s nějakým sladkým dezertem. 

Bistro je stylově zařízené a útulné. Přes léto si můžete posedět i na venkovní zahrádce. Jedinou výtku, kterou bych měla, jsou židle na sezení. Nejsou příliš pohodlné. 

Už jsme zde byli několikrát a nikdy jsme nebyli zklamaní. Tak pokud se vyskytnete někdy v Liberci, určitě sem vyražte.

Jánská 59, Liberec

3 komentáře:

Karolína B. řekl(a)...

Omam mám hned přes ulici a ten podnik miluju :) Žádnej vegetarián nejsem, ale na jejich falafel zajdu ráda, mají výborná obědová meníčka a jejich rybízové víno Rybízák je úúúžasný! <3 :))

Siraelxy řekl(a)...

V Liberci jsem byla na začátku července. Škoda, že jsem o podniku nevěděla. Při procházce městem jsme s manželem hledali nějakou stylovou kavárničku, ale nic nenašli. Nakonec jsme si sedli k Potrefené huse a tam jsem měla snad nejlepších čokoládových fondantů co jsem kdy jedla.

michal řekl(a)...

Jo, tohle je naprosto božský místo. Máme kousek od Liberce chalupu. Naposledy jsem tam byl v létě, když jsme byly na chalupě řešit zabezpečení a bezpečnostní systém. Mají naprosto boží falafely. Manželka si tam většinou dává i něco od Rybízáku, na mě jsou ty jejich vína už moc sladký, tak většinou jen ochutnávám.