středa 12. prosince 2018

FotodárkyDnes tu mám tip na fotodárky, které potěší hlavně babičky a dědečky, ale můžete si s nimi udělat parádu i u sebe doma. Nejsem si jistá, zda některé fotolaby stihnou ještě doručit do Vánoc, ale možná ještě dokonce tohoto týdne stihnete.  


 Pokud ne, mám tip v Liberci -  jedná se o prodejnu, provozovnu, Powerprint v Deltě. Umí udělat fakt všechno na co si vzpomenete, od hrnečků až po kalendáře a trička. Třeba taková A3 plná fotek, barevná, Vás vyjde na 24Kč! což je luxusní cena a musím říct, že je to perfektní kvalita.  

Naproti mají i fotolab, kde udělají na fotopapír, ale to si sáhnete hlouběji do kapsy, A3 formát kolem 90Kč. Fotky na počkání si můžete vyvolat třeba v drogeriích DM, Rosmann apod. Máte to hned, jen trochu vyšší cenu.


Já letos objednávala kalendáře a fotky. Kalendáře od Tiskaříka a fotky u empikfoto. 


Další variantou je pořídit si INSTAX, myslím, že to byl asi nejlepší dárek loňských Vánoc. Obzvlášť na momentky se hodí a s Jonášem dvojnásob. Je to docela drahý špás, ale fotku máte hned a jako vzpomínka do alba se hodí. Protože ruku na srdce, ale fotek v telefonu a pc máme každý mraky...a nejdeme je pokaždé vyvolat. Člověk si aspoň rozmyslí, co cvakne:-) 


Z fotek si pak můžete udělat koláž do pěkného rámečku. Vcelku vkusné mají občas v Pepco nebo Kik.

Nebo stačí zabrouzdat na Pinterestu, kde je nepřeberné množství inspirace na fotodárky.

Jak je to u Vás s fotodárky, objednáváte, vytváříte?

Žádné komentáře: