úterý 14. listopadu 2017

Adventní kalendářLetos jsem se rozhodla, že budu trochu recyklovat starší články, které moc lidí už dávno nečte. A čím jiným začít, než adventním kalendářem. První adventní neděli tu máme už 26. 11. 

Edit: tak prý je adventní neděle až 3.12., to se tedy omlouvám za mystifikaci. Nevěděla jsem že i na Štědrý den (vychází na neděli) může být poslední, tedy 4. adv. neděle.

Na toto téma jsem napsala asi dva články, víceméně podobné, jen s jinými "pytlíky." Tak doufám, že nějaký ten kalendář taky dostanu. Kubo??:-) O to stejně nečte:-))

Takže Vám je trochu připomenu a přidám i jiné inspirativní kalendáře, které mě zaujaly. Ať už to jsou doma vyrobené, či koupené. Berte to taky jako inspiraci, která se může hodit:-)


Tyhle domečky jsem koupila v Tchibo, nepamatuji si cenu, ale každý je jinak velký, tudíž můžete naplnit dle libosti jak sladkým, tak i něčím potřebným.
Tento je už doma vyrobený. Je z klasických svačinových pytlíků - papírových. Čísla jsem našla kdesi na webu. Na článek mrkněte zde.

Další po domácku vyrobený, na návod mrkněte zde.

 DIY Adventní kalendář 

A tady už inspirace, která mě zaujala
  
Tento mají momentálně v Tchibo:-)
https://www.tchibo.cz/adventni-kalendar-dum-p400112381.html

Další, který najdete na stránkách Tchiba.
https://www.tchibo.cz/adventni-kalendar-s-led-p400112450.html


Letos koukám, že nešetřili...
https://www.tchibo.cz/adventni-kalendar-p400108336.html

Tyto už jsou posbírané z Pinterestu, některé jsou na výrobu vcelku jednoduché a levné:-)

http://www.i-creative.cz/2015/11/15/navod-jak-vyrobit-adventni-kalendar/https://www.thefoxandstar.co.uk/blogs/blog/15824908-diy-christmas-advent-calendar-treat-bags

2 komentáře:

JS řekl(a)...

Taky jsem adventni nedele pocitala jinak...prijde mi, ze o to budpu ty Vanoce letos kratsi..:)

Má to šťávu! řekl(a)...

Jo, to je pravda, ja fakt byla v domneni, ze to je uz 26.11. ale ono je to az o tyden dele. No, ale kdyz uz jsem clanek napsala, tak to tak necham:-) Lepsi driv, nez pozdeji.